رضا جنتی دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 08:58 ق.ظ نظرات ()


دانلود Microsoft Hyperlapse Pro v1.6.116.0 x64 - نرم افزار تبدیل ویدئو های معمولی به تایم لپس

Microsoft Hyperlapse می تواند ویدئو های شخصی را به ویدئو کلیپ های هیجان انگیز تایم لپس تبدیل کند و  امکانی را برای کاربران مهیا می کند تا لحظات خاطره انگیز خود را بصورت ویدئو های زمان ‌گریز ثبت کنند. از آن جایی که ساخت ویدئو های Time-lapse به روش رایج کاری زمانبر است می توان از این ابزار استفاده نمود و تنها با چند کلیک ویدئو های ساده را به صورتی سرعت بخشید که پس از تبدیل توسط نرم افزار به ویدئویی که به صورت زمان‌ گریز تصویربرداری شده است تبدیل شود. به عنوان مثال می توانید آنچه که در پیاده روی طولانی آخر هفته خود دیده اید را تنها در چند ثانیه به دوستانتان نشان دهید و یا احساس خود هنگام اسکی به پایین کوه را در غالب یک ویدئو با آن ها به اشتراک بگذارید.
این نرم افزار با استفاده از تکنولوژی جدید امکان ساخت تایم لپس های ساده از ویدئو های ضبط شده توسط کاربر را فراهم نموده است. تکنولوژی ای که این نرم افزار برای ساخت تایم لپس ها استفاده می کند بر مبنای تحقیقاتی 20 ساله در حوزه ی عکاسی محاسباتی ساخته شده است. 
کی از تفاوت های مشهود بین ویدئو کلیپ هایی که توسط کاربران عادی با گوشی/ دوربین شخصی گرفته می شوند و ویدئو کلیپ های حرفه ای، لرزش دست/دوربین در حین فیلمبرداری است اما Microsoft Hyperlapse با استفاده از تکنولوژی پیشرفته ی خود شما را قادر می سازد تا از ویدئو های لرزان خود تایم لپس های بدون لرزش ایجاد کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Microsoft Hyperlapse:
- وارد کردن ویدئو از انواع دوربین ها و ایجاد ویدئو های time lapse با حرکت آرام دوربین
- سازگاری با فیلم های گرفته شده توسط دوربین های متحرک مانند GoPro
- پشتیبانی از سرعت های مختلف از 1x تا 25x
- ایجاد خروجی با رزولوشن و فریم ریت های متفاوت
- رابط کاربری قابل فهم و با استفاده آسان برای تمام کاربران
- اصلاح لرزش دست در فیلم ها
- و ...