رضا جنتی شنبه 21 آذر 1388 10:42 ق.ظ نظرات ()

سیستمهای PerClick یك سیستم جاافتاده و تثبیت شده در سطح اینترنت است كه تا امروز امتحان خود را بارها برای خیلی ازما پس داده است.

دوست عزیز امیدوارم 1 دقیقه وقت بزاری و مطلب من رو که برات نوشتم رو بخونی در غیر این صورت فرصت بسیار خوبی رو از دست میدی.

چند وقت پیش یکی از دوستانم بهم پیشنهاد داد که تو سایتی که میتونم ازش درآمد کسب کنم عضو بشم  من هم  عضو شدم و کمتر از 2 ماه با کمترین فعالیتی که داشتم ( روزی 10 دقیقه) 1 میلیون و 500 هزار تومان داشت کردم و الان تصمیم گرفتم با کمی وقت گذاشتن میزان درآمدم رو بالا ببرم.

الان هم این سایت رو به شما پیشنهاد میدم:

پس از وارد شدن به سایت زیر میتونین از قسمت register عضو شوید.

http://www.grandptc.com/index.php?ref=m_diamond67

درباره سایت:

1-به ازای هر کلیک 1 دلار بهت میده.

2-به ازای هر عضویت 10 دلار بهت میده.

3-درصد درآمد زیر مجموعتون رو به شما پورسانت میده. (مثلا اگه زیر مجموعه شما 100 دلار در میارند به شما 50 دلار بابت پورسانت داده میشه).

4- بعد از اینکه موجودی شما که در اکانتتون مشخصه به هزار دلار رسید. میتونید به حساب پی پال یا آلرت پی تون منتقل کنید و پس از اون به صرافی ها که در تهران و اصفهان و ... هست برید و شماره حسابتون رو بدید و پول نقد بگیرید.

داشتن حساب پی پال و آلرت پی مجانی هست و فقط  باید در یکی از این دو حساب عضو بشید تا یه شماره حساب بهتون بده. همین.

اگه یه خورده صبور باشی و چند دقیقه وقت بزاری و این کارا رو که گفتم بکنی شما هم مثل من به آرزوهاتون میرسید.

نکته: وقتی ثبت نام کردی و وارد اکانتت شدی به قسمت   Earning area که سمت راستت هست برو و از اونجا به قسمت click links برو و روزانه سایت حدود 10 لینک 1 دلاری واست میزاره که باید روش کلیک کنی و بزاری تایمر 30 ثانیه به صفر برسه بعد میگه روی مثلا7 کلیک کن و شما هم روی 7 کلیک میکنی و میزاری دوباره صفحه لود بشه و به همین راحتی 1 دلار کاسب میشی و همین طور واسه بقیه لینک هایی که بهت میده این کار رو انجام میدی.